fbpx

O firmie

Jesteśmy firmą doradczą zbudowaną przez konsultantów z ponad 16 letnim doświadczeniem. Wspieramy konkurencyjność naszych klientów pomagając im wdrażać innowacyjne systemy zarządzania ludźmi oraz rozwijając kompetencje ich kluczowych kadr.

Oferujemy najwyższej jakości ekspertyzę i doświadczenie. Doradzaliśmy w ponad 200 czołowych międzynarodowych korporacjach oraz w rozwijających się firmach z polskim kapitałem. Pracowaliśmy dla połowy z pierwszej dwudziestki firm na liście 500 Największych Przedsiębiorstw w Polsce wg Rzeczpospolitej. Na codzień z sukcesami wspieramy też małe i średniej wielkości firmy.

Łącząc kompetencje konsultantów z doświadczaniem trenerów zapewniamy pełne wdrożenie rozwiązań systemowych i wsparcie podczas wprowadzania zmian.

Specjalizujemy się w:

 • Projektowaniu konkurencyjnych systemów wynagrodzeń: budowaniu polityki płac w oparciu o wartościowanie stanowisk oraz wdrażaniu systemów premiowych,
 • Tworzeniu i wdrażaniu systemów kompetencyjnych wspierających rozwój pracowników,
 • Executive Coaching’u i wsparciu dla Zarządów w zarządzaniu ludźmi,
 • Szkoleniach z zakresu zarządzania, sprzedaży i umiejętności interpersonalnych.

Jesteśmy firmą doradczą zbudowaną przez konsultantów z ponad 16 letnim doświadczeniem. Wspieramy konkurencyjność naszych klientów pomagając im wdrażać innowacyjne systemy zarządzania ludźmi oraz rozwijając kompetencje ich kluczowych kadr.

Oferujemy najwyższej jakości ekspertyzę i doświadczenie. Doradzaliśmy w ponad 200 czołowych międzynarodowych korporacjach oraz w rozwijających się firmach z polskim kapitałem. Pracowaliśmy dla połowy z pierwszej dwudziestki firm na liście 500 Największych Przedsiębiorstw w Polsce wg Rzeczpospolitej.

Łącząc kompetencje konsultantów z doświadczaniem trenerów zapewniamy pełne wdrożenie rozwiązań systemowych i wsparcie podczas wprowadzania zmian.

Specjalizujemy się w:

 • Projektowaniu konkurencyjnych systemów wynagrodzeń: budowaniu polityki płac w oparciu o wartościowanie stanowisk oraz wdrażaniu systemów premiowych,
 • Tworzeniu i wdrażaniu systemów kompetencyjnych wspierających rozwój pracowników,
 • Executive Coaching’u i wsparciu dla Zarządów w zarządzaniu ludźmi,
 • Szkoleniach z zakresu zarządzania, sprzedaży i umiejętności interpersonalnych.

Nasza historia

InConsulting założyliśmy w 2005 roku. Każdy za nas miał wtedy co najmniej 6 letnie doświadczenie w pracy w czołowych międzynarodowych korporacjach doradczych. Zakładając InConsulting mogliśmy oferować naszą wiedzę i doświadczenie w sposób bardziej elastyczny dla klientów oraz po bardziej dostępnych stawkach.

Pierwsze duże projekty doradcze prowadziliśmy dla General Electric oraz ArlecorMittal. Do dzisiaj dużą część naszych klientów stanowią największe międzynarodowe firmy działające w Polsce m. in: Carlsberg, Groupon, Imperial Tobbaco, International Paper, Leroy Merlin, Nestle, MAN itd.

Wiele projektów doradczych z zakresu systemów wynagrodzeń i rozwoju kompetencji prowadzimy dla czołowych organizacji z polskim kapitałem takich jak: Atlas, Fakro, Lotos Paliwa, PGNiG, Polpharma, itd. Coraz częściej nasze rozwiązania wdrażamy również w średnich i małych firmach z rodzinnym, polskim kapitałem.

Jak pracujemy?

Nasze projekty mają charakter indywidualnych rozwiązań przygotowanych dla indywidualnych klientów. Kładziemy szczególny nacisk na poznanie specyfiki i wyjątkowości organizacji, z którą pracujemy. Dbamy o to, aby wszystkie nasze wdrożenia były dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Jesteśmy autorami kilkunastu unikalnych metodologii m.in.: Metodologii Wartościowania Stanowisk JES, Analizy Luk Wynagrodzeniowych, Mapowania Struktury Stanowisk, Słownika Kompetencji Sukcesu, Wywiadu Kompetencyjnego czy Warsztatu Strategicznego. Dbamy o to by stosowane przez nas narzędzia były skuteczne biznesowo i łatwe w użyciu.

Dzielimy się wiedzą z naszymi klientami zarówno podczas tworzenia rozwiązań doradczych jak i podczas wdrażania i wspierania zmian metodami szkoleniowymi, warsztatowymi i coachingowymi.

Projekt doradczy dla każdego klienta zawsze prowadzi jeden z naszych Wspólników. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość i doświadczenie w danym obszarze. W zależności od wielkości projektu i zakresu prac zespół projektowy z naszej strony składa się często również z konsultantów i analityków.

Kluczowi konsultanci

Nasi konsultanci i trenerzy prowadzący projekty dla klientów mają co najmniej 15 letnie doświadczenie biznesowe w czołowych międzynarodowych firmach doradczych i szkoleniowych. Są współtwórcami innowacyjnych rozwiązań wdrożonych w największych firmach w Polsce.

Paweł Bulanda

Partner Zarządzający, konsultant, trener, coach indywidualny i grupowy.

Specjalizuje się w zarządzaniu kompetencjami oraz w diagnozie i zmianie kultury organizacyjnej.

Od 2005 jest Partnerem Zarządzającym w InConsulting. Wcześniej w latach 2003-2005 pracował jako Starszy Konsultant w Mercer HR Consulting. Jest współtwórcą projektów szkoleniowych w Schenk Institute oraz współzałożycielem Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Przeprowadził ponad 600 szkoleń z umiejętności kierowania ludźmi oraz zarządzania firmą. Projekty doradcze i szkolenia z zakresu zarządzania prowadzi od 19 lat. Pracował dla ponad 180 firm w Polsce, Europie Środkowej i Azji w zakresie:

 • Tworzenia i wdrażania modelu kompetencji;
 • Diagnozy i rozwoju kompetencji pracowników;
 • Badaniu zaangażowania i satysfakcji pracowników;
 • Wartościowaniu, mapowaniu stanowisk, budowaniu i porządkowaniu struktury stanowisk;
 • Tworzeniu systemów wynagrodzeniowych i premiowych;
 • Diagnozy i zmiany kultury organizacyjnej;
 • Rozwoju talentów w firmie;
 • Rozwijania umiejętności przywódczych;
 • Executive coachingu;
 • Systemów komunikacji z pracownikami.

Publikuje artykuły na temat zarządzania m. in. w: Rzeczpospolitej. Prowadzi wykłady na konferencjach z zakresu zarządzania personelem.

Ukończył Uniwersytet Jagielloński na kierunku Zarządzanie oraz Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Krakowie na kierunku Pedagogika. Ukończył także Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

Maciej Rosa

Partner Zarządzający, konsultant

Specjalizuje się w wartościowaniu stanowisk oraz budowie i wdrażaniu systemów premiowych.

Od 2006 jest Partnerem Zarządzającym w InConsulting. Wcześniej w latach 2005 -2006 pracował w Mercer Human Resorce Consulting jako Starszy Konsultant, a w latach 1999-2005 – jako Konsultant i Starszy Konsultant w AON Hewitt. Prowadzi projekty doradcze z zakresu wynagradzania od 17 lat. Wprowadził rozwiązania dla ponad 150 firm w Polsce i Europie Środkowej z zakresu:

 • Wartościowania stanowisk;
 • Tworzenia systemów premiowych;
 • Budowy taryfikatora płac;
 • Polityki wynagrodzeń;
 • Analizy pracy i tworzenia opisów stanowisk;
 • Pakietów świadczeń;
 • Porównań rynkowych wynagrodzeń.

Publikuje artykuły na temat wynagradzania pracowników m. in. w: Rzeczpospolitej, Personel i Zarządzanie, Manager oraz poza Polską w Benefits & Compensation Review. Prowadzi wykłady o wynagradzaniu na konferencjach z zakresu zarządzania personelem.

Ukończył Socjologię na Uniwersytecie Warszawskim, Zarządzanie i Marketing w Szkole Głównej Handlowej, oraz Podyplomowe Studium Trenerów Grupowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Zofia Kozińska

Partner Zarządzający, Dyrektor ds. Sprzedaży.

Zofia Kozińska ukończyła studia magisterskie na kierunku Organizacja i Zarządzania w Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie, Uniwersytet Warszawski – Podyplomowe Studia Menedżerskie.
Jest także akredytowanym konsultantem Insights Discovery.

Od 2007 jest Partnerem Zarządzającym na stanowisku Dyrektora ds. Sprzedaży w InConsulting. Wcześniej w latach 1998 – 2004, pracowała jako Account Manager, a następnie w latach 2004 – 2007 jako Dyrektor Sprzedaży w firmie doradczo szkoleniowej.

Posiada szerokie doświadczenie w zarządzaniu projektami rozwojowymi dla dużych i średnich przedsiębiorstw.

Podczas 19 lat pracy na rynku szkoleniowym, zdobyła wiedzę i doświadczenie w zakresie najlepszych stosowanych praktykach w obszarze szeroko rozumianego rozwoju kapitału ludzkiego w organizacjach (m.in. szkoleniach, warsztatach rozwojowych, coachingu).

Koordynowane przez nią rozwiązania rozwojowe, stanowią za każdym razem indywidualną propozycję dostosowaną do specyfiki klienta. Filozofia, którą stosuje, zakłada szczegółową dogłębną analizę potrzeb i celów organizacji oraz wspólne z klientem opracowywanie rozwiązań, które w danej sytuacji będą w największym stopniu na nie odpowiadały.  

Otwartość i pasja a także wysoka elastyczność w podejściu do klienta i praktyczna znajomość problemów z jakimi borykają się organizacje z różnych branż, zapewniają jej sukces w osiągnięciu pożądanych rezultatów końcowych dla klienta.

Magdalena Dziekańska

Partner InConsulting

Magda specjalizuje się w projektach związanych z budową i wdrażaniem kompleksowych, motywacyjnych systemów wynagrodzeń.

Wspiera Klientów na każdym etapie budowy i wdrażania systemów wynagrodzeń: od audytowania funkcjonujących rozwiązań, poprzez projektowanie/ optymalizację systemów płac zasadniczych i zmiennych, po komunikację nowych zasad i wsparcie we wdrożeniu formalno-prawnym.

Wiedzę ekspercką w obszarze wynagrodzeń łączy z doświadczeniem we wdrażaniu systemów zarządzania wynikami, systemow ocen i projektów w obszarze rozwoju pracowników w organizacji, zapewniając tym samym spójność procesów i systemów w ramach szeroko pojętej polityki HR.

Przez ponad 10 lat Magda była Konsultantem Zarządzającym w zespole doradztwa wynagrodzeniowego Aon Hewitt, w styczniu 2019 dołączyła jako Partner do InConsulting. Wcześniej pracowała w H. Neumann International Menagement Consultants, a doświadczenie w biznesie zdobywała przez 5 lat w ING Banku Śląskim, w tym na stanowisku Dyrektora Centrów Bankowości Prywatnej.

WYBRANE DOŚWIADCZENIA:

L’Oreal Warsaw Plant (system premiowania produkcji)

Dobroplast: (system premiowania produkcji)

York (system premiowania działów wsparcia, audyt systemu premiowania produkcji)

KROSS (budowa kompleksowego systemu wynagrodzeń powiązanego z rozwojem pracowników, w tym produkcja, system premiowania sprzedaży)

MAGO (audyt systemu wynagrodzeń, budowa systemu płac zasadniczych i systemu premiowania sprzedaży)

Nestle (modyfikacja systemu premiowania sprzedaży, system oceny kompetencji produkcyjnych)

Eltel Networks (budowa systemu premiowania)

Paged (kompleksowy system wynagrodzeń, w tym wynagrodzenia zasadnicze i premie produkcji)

Amica (system wynagrodzeń zasadniczych, system premiowania produkcji i stanowisk okołoprodukcyjnych)

Bahlsen (system wynagrodzeń zasadniczych, system ocen
i premiowania w obszarze produkcji)

Wielton (system zarządzania wynikami pracy, system premiowania, w tym produkcja)

Raben Polska (system premiowania w obszarze magazynowym)

PORTA (system wynagrodzeń zasadniczych, system premiowania produkcji)

SITECH (audyt systemu wynagrodzeń, w tym premii)

Volkswagen Motor Polska (system premiowania)

Goodrich Aerospace Poland (całkowity system wynagrodzeń)

 

Wybrani partnerzy